• DZIEŃ WIOSNY I DZIEŃ ZIEMI W NASZEJ SZKOLE

• Dzisiaj tj. 19 kwietnia w  naszej szkole zorganizowane zostały obchody  Dnia Wiosny oraz Światowego Dnia Ziemi. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach plastycznych, pokazach filmów związanych z zagrożeniem naszej planety. Gościliśmy również Maltę Służbę Medyczną, Policję z Krakowa oraz Straż Pożarną z Konar. Malta Służba Medyczna przeprowadziła warsztaty z Pierwszej Pomocy - RKO. Natomiast Policja i Straż Pożarna przeprowadziły pogadankę dotycząca zachowania pieszych i rowerzystów na drodze.

Rada Rodziców przygotowała ciepły  poczęstunek dla uczestników.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za udział i pomoc w zorganizpowaniu imprezy.

Zobacz zdjęcia w Albumie fotograficznym.

• ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU SZERMIERCZYM

• W dniach 15-16.04.2023 odbył się w Krzeszowicach Międzynarodowy Turniej Szermierczy z cyklu Pucharu Żubrów 2023. W turnieju tym w kategorii skrzatów zwycięstwo odniósł Jan Grzesik uczeń I kl Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Gaju.

Gratulujemy!

• WIZYTA W KOSMOPARKU

• W dniu 3 kwietnia klasa IV integrowała się w Ksmoparku. Uczniowie mogli poczuć jak to jest być w stanie nieważkości - co było dla nich największą atrakcją. Tu można było dowiedzieć się ile ważymy oraz ile mamy lat na innych planetach. Spacer po Jowiszu ze zwiekszoną grawitacją sprawiał spore trudności. Była świetna zabawa, uczniowie poczuli się jak kosmonauci.

Zobacz zdjęcia w Albumie fotograficznym.